WYPRZEDAŻ KOTŁÓW TANIEJ NAWET DO 10%!!!

W związku ze zmieniającymi się przepisamy obniżamy ceny modeli magazynowych z lat 2015-2016. Tylko teraz uniwersalne kotły w wyjątkowo niskich cenach. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do końca maja 2018r. To już ostatnie modele w tak przystępnych cenach

Zamów swój kocioł już teraz!

Kocioł KWM-SGR Premium

Kocioł KWM - SGR

PROMOCJA: -5% ceny

15kW 75kW

Podstawowe kotły wodne z podajnikiem ślimakowym I generacji. Urządzenia posiadają mechanizm ślimakowy automatycznie podający paliwa do retortowego palnika węglowego. Całość sterowana jest poprzez elektroniczny sterownik zapewniając wygodę niemal bezobsługowego korzystania z kotła. Kotły produkowane do 2016 roku.

Paliwa spalane z podajnika

Paliwo do kotła C.O. KWM-SGR | Kotły Jańczak

Paliwa spalane na dodatkowym ruszcie

Paliwo do kotła C.O. KWM-SGR | Kotły Jańczak
Kocioł UKS-N | Kotły Jańczak

Kocioł UKS-N

PROMOCJA: -10% ceny

15kW 17kW 19kW 23kW 27kW 32kW 42kW

Uniwersalne kotły UKS-N to klasyczne rozwiązanie przeznaczone do podgrzewania wody w instalacji CO / CWU. Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach ogrzewania w budynkach mieszkalnych, pawilonach handlowych i usługowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp. Proces spalania kontrolowany jest za pomocą aluminiowej dmuchawy sterowanej elektronicznego elektronicznym regulatorem.

Spalane paliwa

Paliwo do kotła C.O. UKS-N | Kotły Jańczak
Kocioł UKS-DG | Kotły Jańczak

Kocioł UKS-DG

PROMOCJA: -10% ceny

16kW 30kW

Kotły typu UKS -DG przeznaczone są do spalania węgla, mieszanki koksu z węglem, mieszanki węgla z miałem, węgla brunatnego, drewna opałowego itp. W swej obecnej wersji konstrukcyjnej umożliwiają ekonomiczne spalanie paliw długopłomiennych.
Stalowe kotły wodne UKS - DG są kotłami o ekonomicznych rozwiązaniach konstrukcyjnych, umożliwiających spalanie szerokiej gamy paliw stałych, od pełnowartościowych przez mieszanki do paliw odpadowych.

Spalane paliwa

Paliwo do kotła C.O. UKS-N | Kotły Jańczak
Kocioł UKS | Kotły Jańczak

Kocioł UKS

PROMOCJA: -10% ceny

14kW

Kotły UKS przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90°C.Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach ogrzewania w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp.
Kotły te są przystosowane do spalania gorszych gatunków węgla kamiennego, węgla brunatnego, torfu, drewna, itp. Na życzenie klienta kotły UKS mogą być wyposażone w regulatory dopływu powietrza. Konstrkukcja kotłów UKS jest zmodernizowana aby uzyskać certyfikat zgodności energetycznej.

Spalane paliwa

Paliwo do kotła C.O. UKS-N | Kotły Jańczak
Kocioł KWM-S | Kotły Jańczak

Kocioł KWM-S

PROMOCJA: -10% ceny

25kW

Kotły typu KWM-S są nową wersją kotłów z regulowanym procesem palenia, opalanych miałem węgla kamiennego. W ich konstrukcji wykorzystano wieloletnie doświadczenie nabyte w czasie produkcji znanych już kotłów typu KWM-S. Proces spalania paliwa jest tu podobny, tj. od góry do dołu.

Spalane paliwa

Paliwo do kotła C.O. UKS-N | Kotły Jańczak

5 lat gwarancji

Wybierając kocioł postaw na bezpieczeństwo i doświadczenie.

Nasz zakład funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 30 lat. Możemy zagwarantować stałość i długotrwałe wsparcie techniczne. Wszystkie kotły opatrzone są 5 - letnią gwarancją producenta! Ponadto każdemu klientowi zapewniamy dożywotnie wsparcie techniczne.

5 lat gwarancji producenta i dożywotnie wsparcie techniczne