Wyprzedaż kotłów grzewczych

ARCHIWUM WYCOFANYCH Z PRODUKCJI KOTŁÓW

Aktualna oferta:
Kotły C.O. klasy 5 | Kotły pelletowe C.O. klasy 5

Zgodnie z aktualnymi przepisami, modele kotłów grzewczych niespełniające wymogów Klasy 5 nie mogą być wprowadzane do obrotu ani instalowane na terenie Polski.

Każdy kocioł zakupiony i zamontowany przed 01.07.2018 może być użytkowany do roku 2028.

Wszystkie modele z listy objęte są dożywotnim wsparciem technicznym. Zapewniamy również szeroki zakres usług naprawczych, remontowych oraz zapewniamy wszelkie niezbędne do funkcjonowania kotła części i podzespoły.

Kocioł KWM-SGR Premium

Kocioł KWM-SGR PREMIUM

Klasyczny kocioł podajnikowy

12kW 15kW 19kW 25kW 32kW 38kW 50kW 62kW

Podstawowe wodne kotły z podajnikiem ślimakowym III generacji. Urządzenia są wyposażone w mechanizm ślimakowy automatycznie podający paliwo do retortowego palnika węglowego. Całość jest kontrolowana poprzez elektroniczny sterownik, który zapewnia komfort niemal bezobsługowego korzystania z kotła. Kotły z podajnikiem z tej serii były produkowane do 2018 roku. Paliwo do kotła C.O. KWM-SGR | Kotły Jańczak

Paliwa spalane na dodatkowym ruszcie

Paliwo do kotła C.O. KWM-SGR | Kotły Jańczak
Kocioł UKS-N | Kotły Jańczak

Kocioł UKS-N

Klasyczny kocioł zasypowy z nadmuchem

15kW 17kW 19kW 23kW 27kW 32kW 42kW

Uniwersalne kotły grzewcze UKS-N to klasyczne rozwiązanie przeznaczone do podgrzewania wody w instalacji CO / CWU. Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach ogrzewania w budynkach mieszkalnych, pawilonach handlowych i usługowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp. Proces spalania kontrolowany jest za pomocą aluminiowej dmuchawy sterowanej elektronicznego elektronicznym regulatorem.

Spalane paliwa

Paliwo do kotła C.O. UKS-N | Kotły Jańczak
Kocioł UKS-DG | Kotły Jańczak

Kocioł UKS-DG

Kocioł tylnokanałowy dolno-górnego spalania

10kW 16kW 21kW 26kW 30kW

Kotły ekologiczne typu UKS -DG są przeznaczone do spalania węgla, mieszanki koksu z węglem, mieszanki węgla z miałem, węgla brunatnego, drewna opałowego itp. W swej obecnej wersji konstrukcyjnej umożliwiają ekonomiczne spalanie paliw długopłomiennych.
Stalowe kotły wodne UKS - DG są kotłami o ekonomicznych rozwiązaniach konstrukcyjnych, umożliwiających spalanie szerokiej gamy paliw stałych, od pełnowartościowych przez mieszanki do paliw odpadowych.

Spalane paliwa

Paliwo do kotła C.O. UKS-N | Kotły Jańczak
Kocioł UKS | Kotły Jańczak

Kocioł UKS

Klasyczny kocioł zasypowy z miarkownikiem ciągu

12kW 14kW 19kW 23kW 27kW

Kotły UKS są przeznaczone do podgrzewania wody do temperatury nieprzekraczającej 90°C na wylocie. Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach ogrzewania w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp.

Są przystosowane do spalania gorszych gatunków węgla kamiennego, węgla brunatnego, torfu, drewna, itp. Na życzenie klienta kotły grzewcze UKS mogą być wyposażone w regulatory dopływu powietrza.

Spalane paliwa

Paliwo do kotła C.O. UKS-N | Kotły Jańczak

5 lat gwarancji

Wybierając kocioł postaw na bezpieczeństwo i doświadczenie.

Nasz zakład funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 30 lat. Możemy zagwarantować stałość i długotrwałe wsparcie techniczne. Wszystkie kotły opatrzone są 5 - letnią gwarancją producenta! Ponadto każdemu klientowi zapewniamy dożywotnie wsparcie techniczne.

5 lat gwarancji producenta i dożywotnie wsparcie techniczne