fbpx

Blog / Branża kotlarska

Pleszew – polskie zagłębie piecowe

Pleszew to miejscowość położona w południowej części Wielkopolski, w której prężnie działa bardzo wiele firm specjalizujących się w produkcji pieców. Część z nich jest znana w całym kraju. Nie bez powodu miasto zyskało sobie sławę zagłębia piecowego.

Mężczyzna spawający stalową konstrukcje kotła C.O.

W Pleszewie działa Wytwórnia Kotłów C.O. Jan Jańczak. Firma jest jednym z liderów wśród krajowych producentów kotłów C.O. z podajnikiem. Nie bez powodu to właśnie pleszewskie piece są synonimem jakości i niezawodności, gdyż wytwarza się je z dbałością o każdy detal, rzetelnie i profesjonalnie. Jednocześnie nasze przedsiębiorstwo ochoczo wdraża zaawansowane technologie, dzięki którym oferowane produkty spełniają wysokie oczekiwania naszych klientów. Nie bez znaczenia są dla nas również kwestie ekologii, dlatego też wszystkie piece spełniają wytyczne  dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Wszystkie działania Wytwórni Kotłów C.O. Jan Jańczak z Pleszewa skupiają się wokół trzech podstawowych haseł: tradycja, nowoczesność, ekologia.

Wytwórnia Kotłów C.O. Jan Jańczak z Pleszewa

Przedsiębiorstwo Zakład Kotlarski Jan Jańczak zostało założone w roku 1986 w Pleszewie przez Jana Jańczaka. Flagowymi produktami są piece c.o. z podajnikiem, które są znane i doceniane za swoje niezawodne działanie w całym kraju. W pleszewskiej fabryce wytwarzamy piece zaawansowane technologicznie, które na rynku wyróżniają się wyjątkową jakością wykonania, wytrzymałością i długotrwałą niezawodnością. Wszystkie kotły regularnie poddajemy rygorystycznym badaniom i spełniają obowiązujące normy ekologiczne oraz CE, potwierdzone stosownymi certyfikatami. Wszystkie kotły C.O. klasy 5 zapewniają wysoką efektywność spalania, niską emisję szkodliwych związków oraz oszczędność paliwa.

Producent Kotłów C.O. Jan Jańczak z Pleszewa zapewnia systemy ogrzewania nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również zakładów produkcyjnych, szklarni, obiektów użyteczności publicznej itd. W ofercie znajdują się zarówno nowoczesne piece na ekogroszek, na pellet oraz kotły uniwersalne.

Dowiedz się więcej o kotłach

Informacje i nowości