Kotły z montażem

Dbamy o to, aby Klienci byli zadowoleni z naszych produktów. Dlatego oprócz wytwarzania zapewniamy także montaż i serwis kotłów C.O. Zakup naszego kotła z montażem to bardzo atrakcyjna propozycja dla wszystkich Klientów, którym zależy na szybkim i bezpiecznym podłączeniu urządzenia i cieszeniu się ciepłem w budynku.

Montaż kotła C.O. u Klienta

Szukasz instalatora? Zapewniamy fachowe usługi, które obejmują również montaż pieca C.O. Dla laika czynność ta wydawać się może skomplikowana, jednak nasi specjaliści bez problemu poradzą sobie z montażem każdego kotła C.O. Do uruchomienia nowoczesnych kotłów wymagana jest fachowa wiedza i doświadczenie. Zlecając nam montaż kotła C.O., mogą mieć Państwo pewność, że procedura aktywowania kotła do działania zostanie przeprowadzona w stu procentach prawidłowo, a Wasze nowe urządzenie spełni Wasze oczekiwania. Montaż poszczególnych modeli kotłów C.O. wykonujemy zgodnie ze wskazówkami ich producentów.
Przeprowadzamy także fachowe modyfikacje kotłowni w województwach: wielkopolskim, łódzkim i lubuskim. Jesteś instalatorem? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.