Producent kotłów C.O. – o nas

Ponad 30 lat doświadczenia na rynku

Od 1986 roku dostarczamy naszym Klientom kotły C.O. Świadczymy usługi dla Klientów z całego kraju. Jesteśmy jedną z nielicznych wytwórni pieców w kraju, która konsekwentnie rozwija produkcję i projektuje nowe kotły ekologiczne. Korzystamy z doświadczenia wielu lat, dlatego dostarczamy naszym Klientom produkty o najwyższych standardach.

Nowoczesne, bezpieczne produkty

Jesteśmy jednym z liderów wśród krajowych producentów kotłów C.O. z podajnikiem. Piece wytwarzane przez naszą firmę to zaawansowane technologicznie produkty dostosowane do rosnących wymagań naszych Klientów. Sukcesywnie wdrażamy także wszystkie wytyczne dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Jako producent kotłów C.O. z podajnikiem oferujemy wyroby z certyfikatem bezpieczeństwa ekologicznego oraz CE. Naszym Klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania, na miarę potrzeb gospodarstw domowych w XXI wieku. Naszej działalności jako producenta kotłów C.O. przyświecają hasła: tradycja, nowoczesność i ekologia.

Co nas wyróżnia?

Tradycja

Zakład Ślusarsko-Kotlarski Jana Jańczaka istnieje od 1986 roku. Ponad 30-letnia historia działalności sprawiła, że zdobyliśmy ogromne doświadczenie jako producent kotłów C.O. z podajnikiem. Od początku działalności głównym celem przedsiębiorstwa jest produkcja kotłów o najwyższych możliwych parametrach jakościowych i funkcjonalnych.

Nowoczesność

Wiedza i doświadczenie naszych pracowników przy zastosowaniu wysokiej jakości sprzętu pozwala na tworzenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla systemów ogrzewania w domach, zakładach produkcyjnych, szklarniach, obiektach użyteczności publicznej itp. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pozostajemy w krajowej czołówce w produkcji kotłów.

Ekologia

Ochrona środowiska efektywność spalania, niska emisja szkodliwych związków jest dla nas priorytetem. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaka na ciąży na nas jako na producencie kotłów C.O. i chcemy tworzyć produkty na europejskim poziomie. Wszystkie kotły klasy 5 charakteryzuje wysoka oszczędność paliwa oraz walory ekologiczne.