Kotły grzewcze – Pleszew. Archiwum

Kotły grzewcze – Pleszew. Wyprzedaż

WYPRZEDAŻ KOTŁÓW TANIEJ NAWET DO 10%!!!

W trwającej w naszej firmie do maja 2018 roku promocji Klienci mogli nabyć doskonałe, uniwersalne kotły grzewcze w promocyjnych cenach. Były to modele magazynowe wyprodukowane w latach 2015-2016. Ich znakomite parametry oraz przystępne ceny skłoniły wiele osób do skorzystania z naszej oferty promocyjnej.

Kocioł C.O. KWM-SGR Premium: sprzedaż zakończona

Zakończyliśmy sprzedaż produktu: kocioł grzewczy KWM-SGR Premium. Ten model to wodny kocioł z podajnikiem ślimakowym i regulowanym procesem spalania, wykorzystywany jako piec na ekogroszek i inne rodzaje ekopaliw. Kocioł C.O. KWM-SGR daje możliwość jednoczesnego spalania na dwóch paleniskach. Może być wykorzystywany m.in. do ogrzewania budynków mieszkalnych i gospodarczych, obiektów użyteczności publicznej czy domów jednorodzinnych. Zapewnia zarówno ogrzewanie pomieszczeń, jak i wody.

Archiwum kotłów wycofanych z produkcji

Zgodnie z aktualnymi przepisami, modele kotłów grzewczych niespełniające wymogów Klasy 5 nie mogą być wprowadzane do obrotu ani instalowane na terenie Polski.

Każdy kocioł zakupiony i zamontowany przed 01.07.2018 może być użytkowany do roku 2028.

Wszystkie modele z listy objęte są dożywotnim wsparciem technicznym. Zapewniamy również szeroki zakres usług naprawczych, remontowych oraz zapewniamy wszelkie niezbędne do funkcjonowania kotła części i podzespoły.

Zapraszamy do zapoznania się z opisami kotłów grzewczych wycofanych ze sprzedaży. Znajdą tu Państwo informacje dotyczące m.in. rodzajów wykorzystywanego w nich paliwa oraz mechanizmu ich działania. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – chętnie na wszystkie odpowiemy. Chętnie też doradzimy, czym zastąpić stary piec i przedstawimy aktualną ofertę nowych kotłów ekologicznych 5 klasy.

 

Kocioł KWM-SGR Premium

Kocioł KWM - SGR

PROMOCJA: -5% ceny

15kW 75kW

Podstawowe wodne kotły z podajnikiem ślimakowym I generacji. Urządzenia są wyposażone w mechanizm ślimakowy automatycznie podający paliwo do retortowego palnika węglowego. Całość jest kontrolowana poprzez elektroniczny sterownik, który zapewnia komfort niemal bezobsługowego korzystania z kotła. Kotły z podajnikiem z tej serii były produkowane do 2016 roku. Paliwo do kotła C.O. KWM-SGR | Kotły Jańczak

Paliwa spalane na dodatkowym ruszcie

Paliwo do kotła C.O. KWM-SGR | Kotły Jańczak
Kocioł UKS-N | Kotły Jańczak

Kocioł UKS-N

PROMOCJA: -10% ceny

15kW 17kW 19kW 23kW 27kW 32kW 42kW

Uniwersalne kotły grzewcze UKS-N to klasyczne rozwiązanie przeznaczone do podgrzewania wody w instalacji CO / CWU. Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach ogrzewania w budynkach mieszkalnych, pawilonach handlowych i usługowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp. Proces spalania kontrolowany jest za pomocą aluminiowej dmuchawy sterowanej elektronicznego elektronicznym regulatorem.

Spalane paliwa

Paliwo do kotła C.O. UKS-N | Kotły Jańczak
Kocioł UKS-DG | Kotły Jańczak

Kocioł UKS-DG

PROMOCJA: -10% ceny

16kW 30kW

Kotły ekologiczne typu UKS -DG są przeznaczone do spalania węgla, mieszanki koksu z węglem, mieszanki węgla z miałem, węgla brunatnego, drewna opałowego itp. W swej obecnej wersji konstrukcyjnej umożliwiają ekonomiczne spalanie paliw długopłomiennych.
Stalowe kotły wodne UKS - DG są kotłami o ekonomicznych rozwiązaniach konstrukcyjnych, umożliwiających spalanie szerokiej gamy paliw stałych, od pełnowartościowych przez mieszanki do paliw odpadowych.

Spalane paliwa

Paliwo do kotła C.O. UKS-N | Kotły Jańczak
Kocioł UKS | Kotły Jańczak

Kocioł UKS

PROMOCJA: -10% ceny

14kW

Kotły UKS są przeznaczone do podgrzewania wody do temperatury nieprzekraczającej 90°C na wylocie. Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach ogrzewania w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp.

Są przystosowane do spalania gorszych gatunków węgla kamiennego, węgla brunatnego, torfu, drewna, itp. Na życzenie klienta kotły grzewcze UKS mogą być wyposażone w regulatory dopływu powietrza. Konstrukcja kotłów UKS jest zmodernizowana, aby uzyskać certyfikat zgodności energetycznej.

Spalane paliwa

Paliwo do kotła C.O. UKS-N | Kotły Jańczak
Kocioł KWM-S | Kotły Jańczak

Kocioł KWM-S

PROMOCJA: -10% ceny

25kW

Kotły typu KWM-S są nową wersją urządzeń z regulowanym procesem palenia, opalanych miałem węgla kamiennego. Podczas ich konstruowania wykorzystano wieloletnie doświadczenie nabyte w czasie produkcji znanych już kotłów typu KWM-S. Proces spalania paliwa jest tu podobny, tj. od góry do dołu.

Spalane paliwa

Paliwo do kotła C.O. UKS-N | Kotły Jańczak

5 lat gwarancji

Wybierając kocioł postaw na bezpieczeństwo i doświadczenie.

Nasz zakład funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 30 lat. Możemy zagwarantować stałość i długotrwałe wsparcie techniczne. Wszystkie kotły opatrzone są 5 - letnią gwarancją producenta! Ponadto każdemu klientowi zapewniamy dożywotnie wsparcie techniczne.

5 lat gwarancji producenta i dożywotnie wsparcie techniczne